Препарат против прилепване Wiltons - 200 мл

Препарат против прилепване Wiltons - 200 мл
ОсновноОписание Мнения (0) Подобни продукти (1)
Wilton
Производител: Wilton
Номер на продукта: 15176
Продуктов код: 04-0-0513
Арт.Н: 04-0-0513
Баркод: 8721154445029
EAN: 8721154445029
Тегло: 0,28кг
Партида: 040425/04.04.2027
Наличност: 6
Цена: 9.9 9,90 лв
Без ДДС: 8,25 лв
Вие сте намерили по-добра цена? Моля, информирайте ни.
×
* Име:
* Имейл:
Телефон:
* Линк на конкурент
* Цена на конкурент
Съобщение

Препаратът против прилепване Wilton е основна съставка за безпроблемно освобождаване на торти, кексчета и други печива от техните форми за печене. Този удобен спрей против прилепване осигурява плавно освобождаване без разкъсване или счупване. Без повече масло, брашно или хартия за печене – само едно равномерно пръскане е достатъчно за перфектни резултати!

  • Предотвратява залепването и счупването
  • Бърз и лесен за използване – пръскайте, пълнете, печете
  • Подходящ за форми за кекс, тави за печене и форми за мъфини

Спреят е без мирис, вкус и не оставя следи. Независимо дали печете професионална торта или нещо бързо у дома, този продукт спестява време и осигурява перфектни печения всеки път.

  • Предупреждение: запалим аерозол. Контейнер под налягане: може да се спука при нагряване. Да се съхранява на място, недостъпно за деца. Пазете от топлина, горещи повърхности, искри, открит пламък и други източници на запалване. Пушенето забранено. Не пръскайте върху открит пламък или друг източник на запалване. Не пробивайте и не изгаряйте, дори след употреба. Пазете от слънчева светлина. Не излагайте на температури над 50°C. Пропелантът в спрея за избутване е въглероден диоксид (E-290) и е напълно съвместимо с Европейския регламент (EU-1333-2008) за използване на запалители и следователно е подходящо за ежедневна употреба.

Напишете мнение

Вашето мнение:


Вашето мнение: Внимание: HTML код няма да бъде интерпретиран!

Рейтинг: Лошо           Добро

Въведете кода в текстовото поле: