Луксозна кръгла основа- тънка злато/черно- 25 см

Луксозна кръгла основа- тънка злато/черно- 25 см
ОсновноОписание Спецификация Мнения (0) Подобни продукти (2)
OEM
Производител: OEM
Номер на продукта: 16205
Продуктов код: CH2468
Арт.Н: CH2468
Баркод: 3802014924689
EAN: 3802014924689
Тегло: 0,10кг
Наличност: 73
Цена: 0.8 0,80 € | 1,56 лв
Без ДДС: 0,67 € | 1,30 лв
Вие сте намерили по-добра цена? Моля, информирайте ни.
×
* Име:
* Имейл:
Телефон:
* Линк на конкурент
* Цена на конкурент
Съобщение
Луксозната кръгла основа за торта с диаметър 25 см е практично и стилно решение за поднасяне, декориране и транспортиране на малки и средни торти, мусови десерти, чийзкейкове и различни сладкарски изделия. Двустранното покритие позволява да изберете между елегантна златна и модерна черна повърхност според цветовете и темата на декорацията.
Основата е с дебелина 0,3 см и е подходяща за торти с размер и тегло, съобразени с тънката ѝ конструкция. Фолираното покритие придава завършен и професионален вид на готовото изделие и улеснява съчетаването му с различни кутии, цветови палитри и празнични теми.

Основни характеристики

  • Двустранно покритие – едната страна е черна, а другата златна.
  • Кръгла форма – подходяща за торти, чийзкейкове, мусови десерти и сладкарски композиции.
  • Луксозна визия – златната страна създава празничен ефект, а черната придава модерен и контрастен завършек.
  • Тънка конструкция – дебелината от 0,3 см е подходяща за торти с умерено тегло.
  • Многократна употреба – може да се използва повторно, когато е запазена чиста, суха и без повреди.
  • Универсално приложение – подходяща за домашни сладкари, професионални ателиета и кетъринг.

Размери и спецификации

  • Диаметър – 25 см.
  • Дебелина – 0,3 см.
  • Форма – кръгла.
  • Цветове – златно и черно.
  • Покритие – двустранно фолио.
  • Количество – 1 брой.
  • Марка – OEM.
  • Код на продукта – CH2468.
  • EAN – 3802014924689.

Приложение и идеи

Основата е подходяща за торти с диаметър, по-малък от 25 см, така че около готовото изделие да остане място за декоративни елементи, надпис, цветя, захарни фигури или други акценти. Може да се използва и като подложка за композиция от малки десерти и сладки изделия.
  • За малки и средни кръгли торти.
  • За бенто торти и мини торти.
  • За мусови торти, чийзкейкове и охладени десерти.
  • За торти с фондан, маслен крем, ганаш или шоколадова декорация.
  • За къпкейкове, мини десерти и сладки композиции.
  • За представяне на готова поръчка или продуктова фотография.
  • За рождени дни, юбилеи, сватби и тематични празници.

Избор на страна

  • Златна страна – подходяща за сватбени, юбилейни, коледни, новогодишни и официални торти.
  • Черна страна – подходяща за модерни, минималистични, мъжки и контрастни декорации.
Златната повърхност се комбинира отлично с бяло, айвъри, червено, зелено, черно и металически нюанси. Черната страна подчертава бели, златни, сребърни, ярки и пастелни декорации и създава силен визуален контраст.

Начин на употреба

Поставете основата върху равна и стабилна повърхност с избраната страна нагоре. Центрирайте тортата и при необходимост нанесете малко количество крем, ганаш или друга подходяща сладкарска смес между долната подложка на тортата и декоративната основа, за да ограничите приплъзването.
При транспортиране дръжте основата хоризонтално и я поддържайте с две ръце. Използвайте кутия с подходящ вътрешен размер, за да предотвратите движение на тортата по време на пренасяне.

Подходяща за

  • Рождени дни и юбилеи.
  • Сватби, годежи и кръщенета.
  • Бебешки партита и погачи.
  • Коледа, Нова година и други празници.
  • Тематични и персонализирани торти.
  • Домашна и професионална сладкарска употреба.

Предимства на продукта

Двустранният дизайн позволява една основа да се използва за различни стилове и цветови теми. Това я прави практичен избор за сладкари, които работят с разнообразни поръчки и искат лесно да съчетаят подложката с декорацията на тортата.
Диаметърът от 25 см осигурява достатъчно пространство за представяне на малка или средна торта, без основата да изглежда прекалено голяма. Кръглата форма създава балансирана и симетрична композиция.

Поддръжка и съхранение

  • Почиствайте внимателно с мека, леко влажна кърпа.
  • Не потапяйте във вода.
  • Не почиствайте в съдомиялна машина.
  • Подсушавайте веднага след почистване.
  • Съхранявайте на сухо и равно място.
  • Пазете от огъване, натиск и остри предмети.
  • Не режете директно върху фолираната повърхност.
  • Използвайте повторно само ако основата е чиста, стабилна и без повреди.

Важно

Избирайте основата според диаметъра, теглото и конструкцията на тортата. Тъй като моделът е тънък, при тежки, високи или многоетажни торти е препоръчително да използвате допълнителна твърда опора.
Луксозната кръгла основа за торта Ø25 см със златна и черна страна е стилно и практично решение за красиво и професионално представяне на торти и десерти.
Таблица на характеристики
Цветова Гама Сиво

Напишете мнение

Вашето мнение:


Вашето мнение: Внимание: HTML код няма да бъде интерпретиран!

Рейтинг: Лошо           Добро

Въведете кода в текстовото поле: